Hakkımızda

TARİHÇE

1975 yılında duayenimiz Abidin YALAVAÇ öncülüğünde başlayan nakliye ve hurdacılık faaliyetine 2000 yılında son vererek 2. el palet alım-satım sektörüne girmiş ve duayenimizin vefatından sonra Osman YALAVAÇ öncülüğünde sektöründe güçlü bir konuma gelmiştir. 2006 yılı Aralık ayında ise kurumsal bir yapı kazanan firmamız, her türlü 2. el palet alım-satımı ve sipariş üzerine yine her ebatta palet ve kasa yapımı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Aynı zamanda ISPM15 (ısıl işlem) uygulaması ile hijyenik palet tedariğini de sağlamaktadır. Her geçen yıl şehiriçi ve şehirdışı müşteri portföyünü güçlendiren firmamız müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Firmamız kalitesine ve çalışanına verdiği önemden dolayı “ISO 9001:2008 kalite yönetimi sistemi belgesi” ile “OHSAS 18001:2007 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi belgesi” alarak bu konuda kendisini profesyonelleştirmiştir.

VİZYON

Faaliyet alanında “Kaliteli Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti” ile itibar gören, yeniliklere açık ve sektöründe saygın bir yere sahip olmak.

MİSYON

Sektörel gelişmelerin sürekli takipçisi olup, tecrübe ve teknik bilgi birikimlerini kullanarak; Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile güveni, doğruyu ve kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerimize özel çözümler üretmek.

DEĞERLERİMİZ

– Geri Dönüşüme Destek
– İnsana ve Çevreye Saygı
– Güvenirlilik
– Yenilikçilik
– İş Ahlakı
– Etik Kurallara Saygı
– Topluma Katkı
– Dinamizm
– Samimiyet

Ürünlerimizle ilgili hemen teklif alabilirsiniz.